piektdiena, 2015. gada 29. maijs

Citadele kredītlīnija

Citadele piedāvā kredītlīnijas pakalpojumus tikai uzņēmumiem. Privātpersonām Citadele piedāvā kredītkartes, kuras darbojas diezgan līdzīgi kredītlīnijai. Tāpat privātpersonas varēs saņemt arī tādus pakalpojumus kā patēriņa kredītu, kā arī uz šo brīdi arī kredītu dāvanām. Tā kā Citadeles kredītkaršu piedāvājums ir apskatīts jau sen, šajā rakstā pievērsīsimies bankas piedāvātajai kredītlīnijai, kas pieejama juridiskām personām. Jāņem vērā, ka par uzņēmumu kredītlīniju uzzināt iespējams visnotaļ maz, jo uzņēmumi tiek kreditēti ar nosacījumiem, kas katrā situācijā ir atšķirīgi.

Citadele kredītlīnija uzņēmumiem

Kredītlīnija ir līdzekļu pieejamības garants, un nav obligāti jāizmanto visa kredītlīnijas summa. Kredītlīnijas summa parasti tiek atdota termiņa beigās, taču iespējams gan to izdarīt pirms termiņa, gan termiņu pagarināt (ja banka to ļauj). Galvenie Citadeles piedāvātās kredītlīnijas nosacījumi ir šādi:
 • Maksimālā summa - atkarīga no uzņēmuma stabilitātes, peļņas, kā arī kredītlīnijas ņemšanas mērķa;
 • Termiņš - līdz 2 gadiem, taču varat to pagarināt, turpinot maksāt procentus;
 • Atmaksa - termiņa beigās, taču varat jebkurā kredītlīnijas darbības brīdī atmaksāt brīvos līdzekļus un tos izmantot atkārtoti, kad tam rodas vajadzība.
Iespējami vairāki nodrošinājuma veidi, piemēram, hipotēka (nekustamā īpašuma nodrošinājums), fizisku un citu personu galvojums, komercķīla (aktīvu ieķīlāšana), kā arī citi.

Cenrādis

 • Pieteikuma izskatīšana darījumiem līdz 300 000 eiro - 75 eiro, lielākiem darījumiem - 400 eiro;
 • Kredītlīnijas noformēšana - 0,7% no darījuma summas (min 150 eiro), tas pats attiecas arī uz papildus limita piešķiršanu un atmaksas termiņa izmainīšanu;
 • Tāpat jāņem vērā, ka par dokumentu noformēšanu, izmaiņām līgumā (piemēram, ķīlas maiņu) un citiem pakalpojumiem banka iekasē noteiktas naudas summas, kas šeit nav parādītas, lai saglabātu rakstu pārskatāmāku.

Kādēļ nepieciešama kredītlīnija?

Ja esat atradis šo lapu, visticamāk, jau zināt, kādam mērķim jums nepieciešama kredītlīnija. Tomēr, ja esat tīri intereses vadīts, tad šeit atrodamas pāris idejas tam, ko uzņēmums var iesākt ar kredītlīniju (Citadeles vai jebkuras citas bankas).
Izmantojot kredītlīniju, jūsu uzņēmums var:
 • Iepirkt preces vai izejmateriālus realizācijai;
 • Piedāvāt klientiem izdevīgākus atmaksas noteikumus, piemēram, pārvirzot rēķina apmaksas datumu;
 • Sākt tirgoties ar jaunām precēm vai sākt darbību jaunā tirgū;
 • Sadarboties ar pārdevējiem, kuri nepieņem atliktos maksājumus vai nokārtot saistības ar tiem, kuriem tie ir atlikti, bet kuru termiņš tuvojas;
 • Īsāk sakot - kredītlīnija ir kā jauna dzīvības dzīsla jūsu uzņēmuma naudas plūsmā.
Pieteikties Citadeles kredītlīnijai iespējams gan pašā bankā, gan aizpildot pieteikuma formu mājaslapā, gan sazinoties ar banku telefoniski. Citadeles kredītlīnijai ir daudz priekšrocību, taču viena no galvenajām ir tāda, ka varat atmaksāt izmantoto summu, un, ja nepieciešama nauda kredītlīnijas darbības periodā, varat paņemt to vēlreiz. Tādējādi visu kredītlīnijas izmantošanas laiku jūsu uzņēmumam būs pieejami līdzekļi realizācijai.

Nav komentāru: