trešdiena, 2015. gada 20. maijs

Meridian Trade Bank kredītlīnija

Meridian Trade Bank (MTB) ir uz uzņēmumu apkalpošanu koncentrēta banka, kas citu pakalpojumu starpā piedāvā arī kredītlīniju. MTB, kuras saknes meklējamas 1994. gadā kā Multibank (ir saglabāts toreizējais saīsinājums), ir viena no vecākajām un uzticamākajām bankām Latvijā, it sevišķi uzņēmumu vidū. Tāpat banka piedāvā arī noguldījumus, investīciju pārvaldīšanu un daudzus citus pakalpojumus. MTB piedāvātā kredītlīnija ļauj piekļūt pie papildus naudas plūsmas, tādējādi nodrošinot nepārtrauktu pakalpojumu un preču piegādi. Šajā rakstā tiks īsi apskatīta MTB piedāvātā kredītlīnija uzņēmumiem.

MTB kredītlīnija

  • Īstermiņa finansēšana laikā līdz 2 gadiem;
  • Kredīts tiek piešķirts, vadoties pēc nodrošinājuma vērtības. Par nodrošinājumu var kalpot nekustamais īpašums, transportlīdzekļi, uzņēmuma pamatlīdzekļi un apgrozāmie līdzekļi;
  • Vienkārši pieteikties, aizpildot mājaslapā pieejamos dokumentus kredītlīnijas saņemšanai.
Kredītlīnija, kā atceramies, ir īstermiņa aizdevums, kas ļauj uzņēmumam nepieciešamības gadījumā saņemt noteiktu summu (arī daļu no maksimāli pieejamās summas), atmaksājot to termiņa beigās, taču bieži vien uzņēmumi izvēlas kredītlīniju pagarināt. Par MTB kredītlīniju internetā atrodams maz informācijas, taču tas ir saprotams, jo uzņēmumiem tiek piedāvātas visnotaļ specializēti finanšu līdzekļi. Meridian Trade Bank pieredze darbā ar uzņēmējiem ļauj droši uzelpot, zinot, ka jūsu kredītsaistības ir drošās rokās. Līdzīgs pakalpojums ir arī MTB overdrafts.

MTB overdrafts

  • MTB overdrafts pieejams bankas klientiem, kas vismaz pusgadu izmanto bankas pakalpojumus;
  • Termiņš - līdz 1 gadam;
  • Maksimālā summa - līdz 20% no mēneša apgrozījuma klientu kontos;
  • Procentu likme - sākot ar 12%;
  • Minimālais limits - 700 eiro.
Overdrafts no kredītlīnijas atšķiras ar to, ka tas tiek dzēsts uzreiz, kad kontā ienāk līdzekļi, kurpretim kredītlīnija tiek dzēsta vai nu pakāpeniski, vai termiņa beigās. Lai gan pakalpojumi ir visnotaļ līdzīgi, uzņēmumu vidū populārāka ir kredītlīnija, jo tās ietvaros iespējams saņemt vairāk līdzekļu. No otras puses, overdraftam visbiežāk nebūs nepieciešams papildus nodrošinājums, tādējādi samazinot uzņēmuma riskus. Tāpat kā kredītlīniju, overdraftu var saņemt, aizpildot mājaslapā atrodamu formu un to iesniedzot MTB.