otrdiena, 2015. gada 22. septembris

Tava uzņēmuma kredītlīnija

Kredītlīnija ļauj saņemt vajadzīgo naudas summu uzņēmuma, kad tā ir vajadzīga, piemēram, iepērkot preces realizācijai vai citiem mērķiem. Kredītlīnija izceļas ar ilgāku termiņu, kā arī nefiksētiem noteikumiem, ļaujot jums nodrošināt savu uzņēmumu tā, kā jānodrošina jūsu, nevis kāds cits uzņēmums.

Kredītlīnija

  • Termiņš līdz vairākiem gadiem;
  • Naudas summas griesti tiek noteikti individuāli;
  • Kredītlīnija pieejama eiro un ASV dolāros;
  • Iespējams mainīt kredītlīnijas dzēšanas termiņu pēc jūsu individuāla pieprasījuma;
  • Fiksēta procentu likme, kuru līguma darbības laikā iespējams mainīt, piemēram, piemērojot papildus nodrošinājumu.
Kredītlīnija ir uzņēmējiem ļoti pretimnākoša. Izmantojot kredītlīniju, varat iegādāties preces, kuras nav iespējams iegādāties ar pēcapmaksu. Tāpat varat arī piedāvāt klientiem labākus apmaksas noteikumus (atlikto maksājumu). Kredītlīnijai, tāpat kā tas ir pie citām bankām, ir nepieciešams nodrošinājums. Par nodrošinājumu var kalpot ne tikai nekustamais vai kustamais īpašums, bet arī galvojuma vēstule, vērtspapīri, depozīti dārgmetālos, uzņēmuma kapitāldaļas un citas lietas.

Tāpat aizdevēji zina, cik dārgs ir uzņēmēju laiks. Iesniegums tiek izskatīts tūlīt pēc iesniegšanas, turklāt jums tiek sniegta palīdzība dokumentu noformēšanā, kā arī operatīvā līguma noslegšanā. Kredīta atmaksa notiek automātiski, no līdzekļiem jūsu norēķinu kontā. Tādējādi tiek piedāvāta kredītlīnija, kura automātiski atmaksājas, kad uzņēmumam tiek ieskaitīti papildus līdzekļi. Priekšrocības šādai pieejai ir acīmredzamas: piemēram, pēc preču iegādes un pievienotās vērtības realizācijas, jūsu aizņēmums automātiski atmaksājas, kad saņemat naudu par jaunās preces pārdošanu.

Kredītlīnija ir operatīvs atbalsts jūsu uzņēmumam. Pat neizmantojot visu piedāvāto naudas summu, jūs gūstat iespēju spiedīgās situācijās vērsties pēc palīdzības. Kredītlīnija ir nopietns solis sava uzņēmuma finansiālo spēju uzlabošanā, taču noteikti jārēķinās ar papildus izmaksām, kā arī ar saistībām, kuras šāds pakalpojums paredz.

Nav komentāru:

Komentāra publicēšana