ceturtdiena, 2015. gada 26. novembris

Kredītlīnija rūpīgi plānotiem maksājumiem

Aizdevuma veids - kredītlīnija - noderēs gadījumos, kad nepieciešams sabalansēt savus ikmēneša ienākumus un izdevumus. To var izmantot situācijās, kad jāapmaksā kvalifikācijas celšanas kursi vai jānokārto autovadītāja tiesības, vai jānopērk steidzami vajadzīga sadzīves tehnika, taču negribas “iecirst robu” ģimenes ikmēneša budžetā. Mūsdienās kredītlīniju ātri un ērti var noformēt pie kredītdevējiem internetā.

Kas jāņem vērā, noformējot kredītlīniju?

Katram aizņēmējam atkarībā no viņa ikmēneša ienākumu apmēra tiek piešķirts kredītlimits. Tas var būt 100 eiro vai kredītlīnija divu vidējo algu apmērā. Pirms aizņemies, raugies, vai aizdevuma summa nav lielāka par 40 % no Taviem ikmēneša ieņēmumiem. Novērtē, cik stabila ir Tava finansiālā situācija, un izmanto kredītlīniju plānoto maksājumu segšanai, nevis izklaidēm vai ikdienas uzturlīdzekļu vietā.

Kā noformēt kredītu internetā?

Kredītlīnijai var pieteikties internetā. Aizdevēja mājaslapā izvēloties nepieciešamo summu un atmaksas termiņu. Tad jāaizpilda personas datu informācija un jāreģistrē savs bankas konts. Lai reģistrētos, nebūs vajadzīga ne ķīla, ne galvojums, būs jānorāda sava darbavieta un ienākumu apjoms. Kad kredītspeciālisti būs izskatījuši pieteikumu, īsziņā saņemsi atbildi par to, vai kredītlīnija ir apstiprināta vai atteikta. Kredīts var tikt atteikts, ja Tev ir problemātiska kredītsaistību un līgumsaistību vēsture vai arī nepietiekami ienākumi.

Atkarībā no diennakts laika un nedēļas dienas naudas pārskaitījums Tavā bankas kontā var ienākt atšķirīgā laikā. Piemēram, ja aizdevumu noformēsi svētdienā, nauda ienāks pirmdienā, bet parasti pārskaitījums aizņēmēja kontā ienāk laika posmā no 10 minūtēm līdz vienai darba dienai.

Kredītlīnija atšķiras ar to, ka aizdevums tiek ieskaitīts vienreiz, un Tu procentus maksāsi tikai par iztērēto kredīta summu vai arī visu summu varēsi sadalīt par minimāliem ikmēneša maksājumiem. Kredīta atmaksa veicama ar interneta bankas starpniecību vai klātienē bankas filiālēs.

Nav komentāru:

Komentāra publicēšana