ceturtdiena, 2016. gada 18. februāris

Kredītlīnija 1000 eiro apmērā

Kredītlīnija ir samērā jauns pakalpojums nebanku aizdevēju piedāvājumā. Kredītlīnija ir virtuālā kredītkarte, kura ļauj aizņemties tad, kad tas ir nepieciešams. Jums tikai atliek reģistrēties un pieteikties šim pakalpojumam, lai nepieciešamības gadījumā to varētu izmantot. Kredītlīnija izceļas ar pieejamību, izdevīgiem atmaksas nosacījumiem un pievilcīgiem procentiem. Šajā rakstā apskatīsim Crediton aizdevēja piedāvāto kredītlīniju privātpersonām.

Aizdevēja CreditOn kredītlīnija ir pieejama no 20 līdz 70 gadus veciem Latvijas iedzīvotājiem - kā pilsoņiem, tā arī nepilsoņiem ar Latvijas personas kodu. CreditOn aizdevumā var saņemt naudas summu no 100 līdz 1000 eiro. Kredītlīnija būs jāatmaksā 6 mēnešu laikā.

Piesakies CreditOn aizdevēja kredītlīnijai tad, kad nepieciešama papildus nauda. Aizpildi reģistrēšanās informāciju, un aizdevuma pieteikums tiks izskatīts 15 minūšu laikā. Reģistrētie CreditOn klienti kredītam varēs pieteikties zvanot uz tālruņa numuru 27250001 vai sūtot īsziņu uz numuru 1800. Jums atliek izvēlēties sev piemērotāko pieteikšanās veidu, lai saņemtu naudu bankas kontā dažu minūšu laikā.

CreditOn pakalpojumu kvalitāti apliecinās Patērētāju aizsardzības biroja izsniegtā licence, un ir arī biedra statusā Latvijas Nebanku kredītdevēju asociācijā, kas rūpējas par kreditēšanas labo praksi. Crediton jau sen ir pierādījis, ka spēj piedāvāt izcilus aizdevumus ar individuālu pieeju katram klientam.

CreditOn aizdevēja kredītspeciālisti sniegs konsultācijas darba dienās no 8:30 līdz 22:00, sestdienās un svētdienās no 10:00 līdz 20:00.


  • Telefoniski: 27 25 00 01,
  • E-pasta vēstules veidā: info@crediton.lv,
  • Skype sarakstē mājas.


Izvēlies Crediton, ja nauda nepieciešama jau šodien!