otrdiena, 2016. gada 7. jūnijs

Kā dzīvot bez kredītkartes?

Kredītkartes ir ļoti plaši izmantots un populārs aizdevumu veids. Šis veids sniedz jums iespēju veikt pirkumus, maksājumus un izņemt skaidru naudu nepieciešamības gadījumā izmantojot pieejamo kredīta limitu. Šādi kredīta veidi ir ļoti ērti, jo aizdevums ir pieejams uz bankas karte un, ja nepieciešams, varat arī izņemt skaidru naudu.

Kredītkartes ir diezgan populārs aizņemšanās veids, bet tas nav vienīgais aizdevumu veids. Ir dažādi veidi kā saņemt papildus līdzekļus. Līdzīgi kā kredītkarte, darbojas arī overdrafts. Šis ir līdzīgs papildus līdzekļu aizņemšanās veids. Salīdzinot šos abus, kredītkartes ir daudz, varētu teikt, slavenākas, bet priekšrocības ir abiem šiem veidiem. Izmantoto līdzekļu apjomu jūs varat atmaksāt pa vairākiem maksājumiem, protams ar papildus procentu maksājumiem.

Kredītkartes var būt, salīdzinoši, dārgs pakalpojums. Ir dažādi kredītkaršu veidi un to izmaksas var ļoti atšķirties. Augstākās pakāpes kredītkartes ir diezgan dārgas, bet tās sniedz dažādas papildus priekšrocības to īpašniekiem. Visas kredītkartes nāk ar kādām atlaidēm noteiktos veikalos, restorānos un citās vietās.

Dzīvot bez kredītkartes var šķist neparasti, īpaši, ja esat pieraduši pie šādas iespējas, bet dzīvot bez kredīta ir labākais veids kā kontrolēt savas finanses. Ja jums ir kredītkarte, tātad jūs varat atrasties pastāvīgā parāda stāvoklī. Ikdienā tas var nešķist nekas īpašs, bet ilgāka laika kopskatā varat atskārst, ka pastāvīgi izmantojat šo pakalpojumu un, attiecīgi, visu laiku maksājat papildus procentus.

Jautājums ir tāds, vai ir nepieciešams aizņemties, ja atmaksājam vairāk? Kredīti un kredītkartes ir lielisks veids kā risināt dažādas vajadzības, bet bez šiem instrumentiem, jums ir jāveido iekrājumi un jārūpējas par sava budžeta sabalansēšanu un rūpīgu plānošanu. Ja jums nav jāveic pastāvīgi maksājumi par kredītkarti, šo naudu varat izmantot pirkumiem un citur. Turklāt, jums nav jāmaksā procenti par naudu kura atrodas jūsu kabatā. Iespējams, nevarēsiet veikt vēlamos pirkumus uzreiz, bet būs jāiekrāj nauda, lai to darītu, bet jūs varat ietaupīt papildus naudu. Dažos gadījumos šie procenti var sastādīt pat ļoti lielas summas. A nemaksājat par karti, tad šie ir papildus līdzekļi citām vajadzībām.