Crediton kredītlīnija

Crediton kredītlīnija ir termiņaizdevums, kas tiek izsniegts uz laiku līdz 6 mēnešiem un var tikt pagarināts. Visvienkāršāk kredītlīniju izskaidrot ar piemēru. Ja jums vajadzīga nauda, varat aizņemties 1000 eiro uz sešiem mēnešiem, katru mēnesi atmaksājot daļu no aizdevuma un procentus. Kad esat atmaksājis noteiktu daļu no pamatsummas, varat aizņemties atkal, kopējai aizdevuma summai nepārsniedzot 1000 eiro (jūsu pirmā aizdevuma summa veidot kredītlīnijas griestus, kurus gan varat pēc iespējas palielināt). Tādējādi kredītlīnija nodrošina, ka jums visu laiku pieejami noteikti līdzekļi.

Saņemt Crediton kredītlīnijuIzvēlies sev nepieciešamo kredītlīnijas summu un atmaksas termiņu! Crediton kredītlīnijas atmaksu veic katru mēnesi veicot minimālo ikmēneša maksājumu, kas norādīts maksājumu grafikā. Atmaksājot vairāk, nekā paredz Tavs minimālais ikmēneša maksājums, samazināsies turpmāko mēnešu minimālā maksājuma summa, kā arī kopējās izmaksas.

Crediton kredītlīnijas svarīgākie nosacījumi

  • Aizdevuma summa - no 100 līdz 1000 eiro;
  • Aizdevuma termiņš - 6 mēneši;
  • Katru mēnesi tiek dzēsta daļa no pamatsummas. Dzēšot daļu no pamatsummas, varat atkal aizņemties tikpat līdz kredītlīnijas limitam;
  • Aizdevumu iespējams atmaksāt ātrāk, tādējādi samazinot procentu maksājumus;
  • Kredītlīnijas apkalpošanas maksa - 1% mēnesī (tā tiek piemērota, arī ja atmaksājat kredītu pirms termiņa);
  • Pieejams cilvēkiem no 20 līdz 70 gadu vecumam. Nepieciešams bankas konts kādā no Latvijas bankām, kā arī regulāri ienākumi (piesakoties jānorāda darba devējs, ienākumi, ieņemtais amats);
  • Reģistrējoties jāpārskaita reģistrācijas maksa 1 eiro centa apmērā;
  • Aizdevums tiek piešķirts 15 minūšu laikā, ja piesakāties darba stundās - 8:30-22:00 darbadienās, 10:00-20:00 brīvdienās.


Crediton kredītlīnija var likties sarežģīta, bet faktiski pakalpojums nodrošina noteiktu līdzekļu pieejamību līguma darbības laikā. Tas nozīmē, ka kredītlīnija var būt labs atspaids ceļojuma laikā, kā arī kalpot par sava veida drošības spilvenu (taču lētāk iznāk krāt zeķē). Crediton kredītlīnija ir nedaudz izdevīgāka par ātro kredītu - vismaz procentu ziņā noteikti - taču jārēķinās, ka pakalpojumam ir arī citas izmaksas, piemēram, jau minētā konta apkalpošanas maksa 1% mēnesī.
Tāpat maksājumu varat pagarināt, par to iemaksājot naudu - gluži kā īstermiņa aizdevumos. Tāpat jāatceras, ka par kredītlīnijas nemaksāšanu laikā tiek piemēroti soda procenti 2% apmērā par katru kavēto dienu, tāpēc noteikti jāsazinās ar kredītdevēju, ja rodas grūtības kredītlīnijas maksājumus veikt laikā. Crediton.lv ir ieinteresēts tajā, lai parāds netiktu nodots piedzinējiem, jo tas arī kredītdevējam saistās ar papildus izdevumiem.


Lai gan kredītlīnija var būt izdevīga noteiktos apstākļos, tā noteikti nav risinājums ieilgušām finanšu problēmām. Jūsu pienākums ir paziņot kredītdevējam par izmaiņām ienākumos, ja vēlaties pagarināt vai papildināt kredītlīniju, kad jums ir samazinājušies ikmēneša ienākumi vai mainījusies darba situācija. Kredītlīnija ir mūsdienīgs pakalpojums, tādēļ var rasties grūtības to līdz galam izprast, taču Crediton.lv ērtā konta pārvaldes sistēma jums ļaus vienkārši un ērti kontrolēt sava konta stāvokli, parādot jums, kādi maksājumi jāveic un kad.

Nav komentāru:

Komentāra publicēšana