Ferratum kredītlīnija

Ferratum.lv ir viens no daudzajiem kredītdevējiem, kas lēnām pārspecializējas uz citiem pakalpojumiem. Pārsvarā nebanku kredītdevēji vienkārši sāk piedāvāt lielāka apjoma aizdevumus, savukārt Ferratum.lv sācis piedāvāt arī pavisam jaunu pakalpojumu - kredītlimitu. Kredītlimits darbojas līdzīgi banku kredītkartēm, tas ir, tam ir noteikts tērēšanas limits, kā arī noteikts ikmēneša maksājums, kas par tā lietošanu jāatdod. Šajā rakstā apskatīsim svarīgāko par Ferratum.lv kredītlimitu.

Pieteikties Ferratum kredītlimitam


Aizņemoties papildus – maksa par aizdevuma izņemšanu 0%. Aizņemies tik, cik nepieciešams un atmaksā pa daļām vai ātrak, lai ietaupītu uz procentiem.

Ferratum.lv kredītlimits

  • Pieejams summā līdz 1200 eiro, jaunajiem klientiem - līdz 800 eiro;
  • Maksimālā kredītlimita summa atkarīga no ikmēneša ienākumiem;
  • Minimālais maksājums - 30 eiro mēnesī vai 10% no kopējās parāda summas;
  • Iespēja saņemt vairākus aizdevumus vienlaicīgi (pretstatā ātrajam kredītam);
  • Iespēja izvēlēties, kā atmaksājat naudu. Kredītu varat atmaksāt arī pirms laika, maksājot tikai par izmantotajiem procentiem;
  • Procentu likme - 0.2483% par katru kredīta izmantošanas dienu.

Piemērs tam, kā iespējams izmantot Ferratum.lv kredītlimitu

Jānis aizņemas 500 eiro, pēc nedēļas - vēl 100 eiro. Viņa kopējais parāds ir 508.69 (par kredīta izmantošanu) + 100 = 608.69 eiro. Tagad Jānim nākamajā mēnesī jāsamaksā vismaz 10% jeb 60.87 eiro, pēc tam - nedaudz mazāk, vēl nedaudz mazāk, līdz kredīts ir atmaksāts. Ja Jānim steidzami vajadzīga nauda, viņš var aizņemties, un tad ikmēnēsa maksājums atkal pieaugs. Faktiski Kredītlīnija nodrošina to, ka jums ir pieejama noteikta naudassumma jebkurā brīdi, tos varētu saukt par neīstiem iekrājumiem, jo, lai gan nauda vienmēr ir pieejama, tā nepieder Jānim.

Ferratum kredītlimita procenti:

Maksa par kredīta izņemšanu: €0;
Dienas procentu likme: 0.2483%
GPL: 139.71%

Kredītlimits būs izdevīgs tiem, kas vēlas veikt lielāku pirkumu, tiem, kam steidzami vajag apmaksāt kādu pakalpojumu, kā arī tiem, kas vēlas drošības sajūtu, zinot, ka viņiem būs pieejami līdzekļi jebkurā laikā. Ferratum.lv kredītlimits ir mūsdienīgs pakalpojums, kas nav astronomiski dārgāks par tām pašām kredītkartēm (taču taisnības labad jāpiebilst, ka tam ir augstāki procenti) un ir pieejams daudz lielākam pulkam cilvēku nekā kredītkartes, ko bankas nereti neizsniedz cilvēkiem, kuru ienākumi nepārsniedz noteiktu slieksni.

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru